הצעת נישואין גאה

הצאת נישואין גאה
תוכן עניינים

כשאנחנו מדברים על יחסים בין גבר לאישה המצב כיום די ברור ודי הגיוני- הגבר הוא זה שיוזם ומציע לאישה נישואין, אך מה קורה אצל זוגות חד מיניים? מי מבין שני הגברים או שתי הנשים מציע? וגם, כיצד התפתחו הצעות נישואין גאות במהלך השנים?

כיום, בשנת 2021, זה לא סוד שהאוכלוסייה במדינת ישראל ליברלית ומפותחת יותר מאשר הייתה בעבר.

בימינו לא רק גבר מציע נישואין לאישה ואף האישה לגבר, ישנם גברים שמציעים נישואין לגברים ונשים שמציעות נישואין לנשים- זה מה שהופך את החברה במדינה שלנו למיוחדת, מגוונת ומכילה כל-כך והעיקר שיש אהבה.

אהבה אינה מבדילה בין מגזרים, בין מעמדות ולא בין מינים, אהבה מאחדת בין אנשים שעל פניו נראים שונים ואפילו שהם מאותו המין.

אם בעבר אנשים בעלי נטיות מיניות היו יוצאים עם בחירי לבם או עם בחירות ליבן בסתר ובפחד ובמיוחד כשהיו רוצים להציע נישואין היו עושים זאת בצניעות מבלי להזמין משפחה וחברים, הרי שהיום החברה שלנו פתוחה ומכילה יותר והצעת נישואין בין שני גברים או בין שתי נשים אינה נתפסת כחריגה או כשונה בנוף שלנו. זאת הצהרה של התקדמות שלב ביחסים והצהרת אהבה כמו כל אהבה אחרת.

מה שמונע כיום ובעבר מזוגות חד מיניים להציע נישואין זו בעיקר הפרוצדורה בארץ והביורוקרטיה הארוכה בדרך לחתונה שלעיתים מייאשת אותם ודורשת מהם לעשות זאת במדינה זרה שתכיר בנישואים שלהם ותחתן אותם בהליך של נישואין אזרחיים ללא משפחה וללא חברים שישמחו איתם ביום המיוחד והחשוב הזה. זאת הסיבה העיקרית שישנם זוגות שמעדיפים לא למסד את הקשר ולחיות כרווקים או כרווקות יחד.

הצעת נישואין של גברים

האם יש שוני בין הצעת נישואין גאה להצעת נישואין רגילה?

ניסינו לחפש אבל אנחנו לא מוצאים כל שוני בין הצעות נישואין של גבר ואישה לבין הצעות נישואין של זוגות חד מיניים. כאמור, הדברים האלה בחברה מפותחת כמו שלנו לא נעשים בסתר. שני הגברים או שתי הנשים עורכים הפקות הצעות נישואין ססגוניות בחוף בים או הצעות נישואין ביאכטה, הצעות שמחות ומושקעות, מחצינים את אהבתם ומעלים את התיעוד של ההפקה לרשתות החברתיות. עובדה זו עוזרת לציבור הרחב לראות שאין שוני בין אהבה לאהבה, שהצעת נישואין יכולה להתקיים בין כל זוג אוהב שבוחר לחיות את חייו יחד לא משנה מה המין שלהם וחשוב מכך- להראות לזוגות חד מיניים אחרים שאולי חוששים להצהיר על אהבתם ולעשות צעד משמעותי לעבר הצעת נישואין, שיראו שזה דבר לגיטימי, שמח ויקבלו השראה לעשות זאת בלב שלם.

אנחנו מאמינים שהעולם ומדינת ישראל בפרט מתקדמת בצעדים חיוביים לקבלת נושא מיסוד היחסים בין זוגות חד מיניים ומקווים שנושא זה יתפתח וישגשג גם בעתיד.

דברים נוספים שאולי יעניינו אותך לקרוא:

עשה ואל תעשה בעת הצעת נישואין.

כך תזהי סימנים שבן הזוג מתכנן להציע לך נישואין.

אהבתם? שתפו פוסט זה ברשתות החברתיות!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

השארת תגובה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

כריעת ברך בהצעת נישואין
הצעות נישואין
האם מותר לכרוע ברך על פי הדת היהודית?

לאחרונה יותר ויותר גברים תוהים האם מותר להם לכרוע ברך בזמן שהם מציעים נישואין לבת הזוג שלהם. האם זה מעשה שמותר על-פי הדת או שזה מנהג פסול שאין מקום להכניס אותו במעמד מכובד כמו הצעת נישואין.

קרא עוד »
מגפת הקורונה
הצעות נישואין
איך להציע נישואין בתקופת הקורונה?

שנת 2020 התחילה קצת צולעת עם מגפה אשר השתלטה על העולם כולו ופגעה בענפים רבים, החל מענף המזון ועד לענפי התרבות והספורט. אחד הענפים המשמעותיים שנפגעו הוא תחום האירועים.

קרא עוד »
טבעת להצעת נישואין
הצעות נישואין
עשה ואל תעשה בעת הצעת נישואין!

לפני הצעת הנישואין יש לשקול כמה דברים שחייבים לעשות ודברים חשובים שמומלץ להימנע מהם, זאת כדי להבטיח הצעה מושלמת ולמנוע מצבים לא נעימים. סיכמנו עבורכם מספר נקודות של עשה ואת תעשה.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
לחץ לשיחה עם נציג
צריכים עזרה ?
ברוכים הבאים לווצאפ של ״בובה של אטרקציה״. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור.