מי צריך לכרוע ברך? גברים או נשים?

מי צריך לכרוע ברך? גברים או נשים?
תוכן עניינים

דילמת הצעת הנישואין כיום מתרחשת אצל הרבה זוגות, בדרך כלל הגבר מותח את האישה כמה זמן שהוא יכול עד שהוא מציע לה נישואין ומנגד האישה תוהה לעצמה אולי כדאי לי להקדים אותו ולעשות את הצעד במקומו. סיכמנו עבורכם מי שצריך לכרוע ברך- הגברים או הנשים?

 

איך גברים עושים את זה?

עד לפני 1,000 שנה מושג הצעות הנישואין לא היה קיים כלל. בעבר היו משדכים בין בני זוג ומאז המנהג הוא שגברים מציעים נישואין לנשים. רק בשנים האחרונות נשים התחילו להציע גם לגברים. אם בעבר גבר היה  מציע נישואין בדרך סטנדרטית, כורע ברך ואומר את המשפט הידוע ״התנשאי לי?״  כיום ההצעה השתנה לגמרי והפכה להפקת הצעת נישואין שלמה הכוללת אורחים רבים, תפאורה מקורית וטבעת יוקרתית. אפילו מעין מסיבה קטנה, להראות לבת הזוג שלו כמה הוא מעריך אותה ומשקיע בה. ברוב המקרים הגבר מציע לאישה ולמרות שהזמנים משתנים, נראה שכך ימשיך להיות גם בשנים הקרובות.

מי צריך לכרוע ברך? גברים או נשים?

איך גם אתן יכולות לעשות את זה?

מנגד, כיום יותר ויותר נשים מציעות נישואין. אנחנו לא יודעים אם לקרוא לזה ״טרנד״, אבל בימים אלה הגישה השתנתה מקצה לקצה בעניין הצעות נישואין. אם את מעוניינת להיות מיוחדת ולהציע נישואין לגבר שלך, כל הטיפים באתר מופנים גם אלייך. אמנם הם נכתבו בלשון זכר, אבל מופנים לשני המינים.

אל תציעי נישואין לגבר שלך רק כי את מרגישה שהוא מתעכב עם ההצעה. מה שחשוב הוא שלפני שאת מחליטה לעשות צעד כה משמעותי וכיום נחשב כלא סטנדרטי, יש צורך לבדוק טוב טוב אם הגבר שלך מוכן לעליית מדרגה ביחסים, בשביל שלא תקבלי תשובה שלילית. ככל שתמלאי אחר המלצותינו באתר כך ההצעה תהיה יותר מוצלחת ומרגשת.

הקשיבו ללב שלכם

לסיכום כיום, בשנת 2021, זה לא באמת משנה מי מציע למי, הגבר לאישה או להפך. מה שחשוב באמת זה שתקימו בית משותף ושתחיו חיים מלאים ומאושרים. אם את מרגישה צורך עז להציע נישואין, לכי עם הלב שלך לאורך כל הדרך, תקני טבעת, תזמיני לו חברה להפקת הצעת נישואין בים , או הפקת הצעת נישואין בכותל ואל תחכי לרגע שהגבר שלך יציע. הגישה להצעת נישואין השתנתה לגמרי, היא יותר מכילה, פתוחה וליברלית, גם נשים מציעות נישואין לגברים וזה מה שיכול להפוך את ההצעה שלכם למקורית ומיוחדת.

אהבתם? שתפו פוסט זה ברשתות החברתיות!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

השארת תגובה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

הצעת נישואין בחלום
הצעות נישואין
הצעת נישואין בחלום

לחלומות יש משמעות רבה שעומדת מאחוריהם, על-פי הפסיכולוגיה וגם על-פי הקבלה.
גבר או בחורה יכולים לחלום על הצעת נישואין מסיבות רבות ושונות זו מזו בהתאם להרגשתם האישית ולעמדתם בנושא חתונה.

קרא עוד »
הצעות נישואין
שירים להצעת נישואין לשנת 2021

לאחר שקבעת יום, תאריך ושעה ולאחר שסגרת את חברת ההפקה של הצעת הנישואין ובנוסף גם הטבעת שקנית לבחירת לבך מוכנה, כל מה שנשאר הוא לבחור שיר מושלם לצעוד לצליליו על השטיח האדום.

קרא עוד »
מגפת הקורונה
הצעות נישואין
איך להציע נישואין בתקופת הקורונה?

שנת 2020 התחילה קצת צולעת עם מגפה אשר השתלטה על העולם כולו ופגעה בענפים רבים, החל מענף המזון ועד לענפי התרבות והספורט. אחד הענפים המשמעותיים שנפגעו הוא תחום האירועים.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
לחץ לשיחה עם נציג
צריכים עזרה ?
ברוכים הבאים לווצאפ של ״בובה של אטרקציה״. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור.