עשה ואל תעשה בעת הצעת נישואין!

טבעת להצעת נישואין
תוכן עניינים

הצעת נישואין זוהי עליית שלב משמעותית במערכת היחסים בין בני הזוג. לפני שאתה מחליט להדפיס הזמנות לחתונה, יש להציע נישואין ולשקול כמה דברים שחייבים לעשות ודברים חשובים שמומלץ להימנע מהם, זאת כדי להבטיח הצעה מושלמת ולמנוע מצבים לא נעימים. סיכמנו עבורכם מספר נקודות של עשה ואת תעשה שחשוב לאמץ כשאתם מחליטים לעשות צעד משמעותי זה!

הדברים שיש לעשות טרם ההצעה:

ודא שהיא מוכנה-

אף גבר לא רוצה להגיע לרגע המיוחד של הצעת הנישואין בים ולקבל תשובה שלילית או חוסר ביטחון בתשובה מצד האישה. מומלץ לוודא כי הקשר בשל לעליית מדרגה שכזאת לעבר החיים המשותפים ולהקמת בית משותף, זאת כדי להבטיח תשובה חיובית. שוחח איתה על זה לפני מבלי לחשוף את רצונך להציע. ודא שהיא מוכנה ובאמת רוצה למסד את הקשר.

שמור על סודיות מוחלטת-

כדי לגרום להתרגשות אמתית עד לכדי דמעות אצל האישה נסה להישאר חשאי ככל הניתן ואל תחשוף את רצונך לשלוף את הטבעת.

נסה לא לשתף אנשים רבים מדי על-מנת שלא יתגלה הסוד. ספר לקרוב אחד שלך ולקרוב אחד שלה, כדי שיעזרו לך בתכנון ובביצוע מושלם של ההצעה, אך מבלי לחשוף זאת.

בטרם ההצעה נסה לא להיות לחוץ ותתנהג בטבעיות ככל שניתן. השתדל לעשות דברים שאתם רגילים לעשות ביום-יום, כדי שלא תחשוד.

יצירתיות ומקוריות-

כל בחורה רוצה שהצעת הנישואין שלה תהיה ייחודית ומקורית. כאשר אתה מתכנן את ההצעה נסה לחשוב על מקום ייחודי או הצעה שלא רבים עשו.

הצעת נישואין מקורית תגרום לאישה להרגיש מיוחדת במינה ותרצה להתגאות בה בפני קרוביה וחבריה וגם להצעה ככזאת שתיזכר לשנים רבות.

אמור לה שאתה אוהב אותה-

נסה לא להיות בנאלי. כאשר אתה כורע ברך, אל תסתפק במשפט הקצר והמוכר ״התנשאי לי?״

אמור לה בקול רם כמה אתה אוהב אותה ורוצה לחיות את שאר חייך לצידה. רגע מיוחד זה יבטיח התרגשות מצד הנוכחים והאישה וגם יבטיח שאף עין לא תישאר יבשה.

הצעת נישואין על הר בים

הדברים שמומלץ להימנע מהם בהצעת הנישואין:

אל תגנוב את אור הזרקורים-

נסה לא לקחת את אור הזרקורים מבעלי שמחה אחרים. כאשר אתה מציע נישואין דאג לא לעשות זאת באירוע של מישהו אחר. אל תשתמש באירוע השמחה שלו כבמה להצעה שלך. דאג שהרגע הזה יהיה ביום מיוחד משלכם ובעבורכם.

אל תציע נישואין דרך הרשתות החברתיות-

רשתות חברתיות הן חלק חשוב בימינו. הן עוזרות לנו בדברים רבים במיוחד בתחום החברתי, אך הן אינן הפלטפורמה להצעת נישואין. אל תעלה סטטוס או תמונה בו תציע לאהובתך להתחתן. השאר את הרגע המיוחד והחד פעמי הזה למפגש אמיתי ומוחשי שאין לו תחליף.

אל תציע לה באמצע הופעה או משחק כדורגל-

יש גברים הנוהגים להעלות את בת הזוג שלהם לבמה מול אלפי אנשים זרים בזמן הופעה או משחק כדורגל. אנו לא ממליצים להציע מול אלפי אנשים וכמובן שהם זרים, זאת כדי למנוע מבוכה מבת הזוג שתהיה נתונה ללחץ.

רוב הנשים יעדיפו שיציעו להן בסביבה מוכרות מול משפחה וחברים שהם מכירים ולא מול אלפי אנשים זרים.

אל תשכח את הטבעת!-

ההכנות להצעת הנישואין הן רבות ומורכבות, אבל הדבר החשוב ביותר שעלייך לזכור הוא הטבעת. אתה לא רוצה להגיע לרגע המיוחל כשכולם מסתכלים עלייך וממתינים שתכרע ברך ואתה ללא הטבעת.

הכן את הטבעת מבעוד מועד אצל אדם שאתה סומך עליו שיביא אותה איתו או החבא אותה במקום שבת הזוג לא תגלה עליו ושיהיה לך נוח לקחת אותה בערב ההצעה. תכנון וארגון מחבוא הטבעת מראש יקל עלייך בערב המרגש.

דברים נוספים שאולי יעניינו אותך לקרוא:

כך תזהי סימנים שבן הזוג מתכנן להציע לך נישואין

איך להציע נישואין בתקופת הקורונה?

אהבתם? שתפו פוסט זה ברשתות החברתיות!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

השארת תגובה

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

הצעות נישואין
7 טיפים להצעת נישואין המושלמת עבורך

חושב להציע נישואין? אתה בטח מודאג מהמחשבה איך עושים את זה על הצד הכי טוב שיש, לשם כך צוות המומחים שלנו לאחר הרבה שנות ניסיון סיכם עבורכם את המלצות הטובות ביותר עבור הצעת נישואין מקורית ומיוחדת.

קרא עוד »
הצעות נישואין
שירים להצעת נישואין לשנת 2021

לאחר שקבעת יום, תאריך ושעה ולאחר שסגרת את חברת ההפקה של הצעת הנישואין ובנוסף גם הטבעת שקנית לבחירת לבך מוכנה, כל מה שנשאר הוא לבחור שיר מושלם לצעוד לצליליו על השטיח האדום.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
לחץ לשיחה עם נציג
צריכים עזרה ?
ברוכים הבאים לווצאפ של ״בובה של אטרקציה״. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור.